Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка государственному предприятию "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" на ул. Максима Кривоноса, 2-б в Соломенском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административно-производственных зданий и сооружений предприятия

Киевский городской совет
План, Решение от 04.09.2014 № 70/70

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 70/70

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" на вул. Максима Кривоноса, 2-б у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд підприємства

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" на вул. Максима Кривоноса, 2-б у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктами 4, 6 прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" на вул. Максима Кривоноса, 2-б у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,14 га (земельна ділянка державної власності) в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд підприємства згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-21012).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос