Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе обществу с ограниченной ответственностью "Старкада" в возобновлении договора аренды земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания нежилого здания административного назначения с автомобильным паркингом на ул. Тимирязевской, 36 в Печерском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 04.09.2014 № 61/61

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 61/61

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю "Старкада" у поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного призначення з автомобільним паркінгом на вул. Тимірязєвській, 36 у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статті 9, частини восьмої статті 93 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 31, 33 Закону України "Про оренду землі", зважаючи на численні скарги батьківського та педагогічного колективу середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 5 Печерського району міста Києва та звернення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про відкликання листа-погодження від 24.01.2005 N 1-2/13-21 на вилучення із користування комунального навчального закладу (ЗОШ I - III ступенів N 5) земельної ділянки на користь ТОВ "Старкада", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю "Старкада" у поновленні договору оренди земельної ділянки площею 0,27 га на вул. Тимірязєвській, 36 у Печерському районі міста Києва (кадастровий номер 82:188:043) від 24.05.2007 N 82-6-00420, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Старкада" на підставі рішення Київської міської ради від 22.02.2007 N 191/852 "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Старкада" для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного призначення з автомобільним паркінгом на вул. Тимірязєвській, 36 у Печерському районі м. Києва".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос