Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "Холдингова компанія "Київміськбуд" на просп. Воссоединения, 21-д в Днепровском районе г. Киева для строительства и эксплуатации паркинга

Киевский городской совет
План, Решение от 13.11.2013 № 522/10010

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 13 листопада 2013 року N 522/10010

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд" на просп. Возз'єднання, 21-д у Дніпровському районі м. Києва для будівництва та експлуатації паркінгу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд" на просп. Возз'єднання, 21-д у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд" на просп. Возз'єднання, 21-д у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,21 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в короткострокову оренду на 3 роки для будівництва та експлуатації паркінгу згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20828).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос