Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в сферу управления Министерства внутренних дел Украины имущества коммунальной собственности территориальной общины города Киева на территории санатория-профилактория "Чайка" в городе Ирпень Киевской области

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 13.11.2013 № 512/10000

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 13 листопада 2013 року N 512/10000

Про передачу до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України майна комунальної власності територіальної громади міста Києва на території санаторію-профілакторію "Чайка" в місті Ірпінь Київської області

Відповідно до пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення управління Північного територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України від 22 серпня 2012 року N 17/928 та Міністерства внутрішніх справ України від 12 грудня 2012 року N 19323/Лн, листи комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) від 25 вересня 2012 року N 17-855 та від 20 листопада 2012 року N 17-1029, Київська міська рада вирішила:

1. Передати до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України з подальшою передачею на баланс управління Північного територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України майно на території санаторію-профілакторію "Чайка" в місті Ірпінь Київської області, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплено на праві господарського відання за комунальним підприємством "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) згідно з переліком, зазначеним у додатку до цього рішення.

2. Встановити, що управління Північного територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України має право здійснювати всі дії щодо ефективного використання майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, крім відчуження та передачі у користування третім особам.

3. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

Опрос