Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданке Дмитришиной Валентине Степановне на ул. Дружной, 25 - 27-а в Соломенском районе г. Киева для обустройства объекта противооползневых сооружений (подпорная стенка)

Киевский городской совет
План, Решение от 23.10.2013 № 357/9845

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2013 року N 357/9845

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Дмитришиній Валентині Степанівні на вул. Дружній, 25 - 27-а у Солом'янському районі м. Києва для облаштування об'єкта протизсувних споруд (підпірна стінка)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Дмитришиній Валентині Степанівні на вул. Дружній, 25 - 27-а у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

Опрос