Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "АВТОБАНСЕРВІС" на просп. Николая Бажана, 1-д в Дарницком районе г. Киева для строительства, обслуживания и ремонта объектов транспортной инфраструктуры (для обустройства и обслуживания заездов и выездов на действующую АЗС)

Киевский городской совет
План, Решение от 23.10.2013 № 347/9835

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2013 року N 347/9835

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОБАНСЕРВІС" на просп. Миколи Бажана, 1-д у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури (для влаштування та обслуговування заїздів та виїздів на діючу АЗС)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОБАНСЕРВІС" (ідентифікаційний код 31982734) щодо відведення земельної ділянки на просп. Миколи Бажана, 1-д у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 61, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо підведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОБАНСЕРВІС" на просп. Миколи Бажана, 1-д у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,19 га в короткострокову оренду на 5 років для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури (для влаштування та обслуговування заїздів та виїздів на діючу АЗС) (К-18554).

Опрос