Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданке Федорчук Людмиле Николаевне на ул. Столетова, 46-а в Голосеевском районе г. Киева для строительства объектов инженерной инфраструктуры (противооползневого сооружения)

Киевский городской совет
План, Решение от 02.10.2013 № 75/9663

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2013 року N 75/9663

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федорчук Людмилі Миколаївні на вул. Столєтова, 46-а у Голосіївському районі м. Києва для будівництва об'єктів інженерної інфраструктури (протизсувної споруди)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федорчук Людмилі Миколаївні на вул. Столєтова, 46-а у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федорчук Людмилі Миколаївні на вул. Столєтова, 46-а у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,03 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в довгострокову оренду на 15 років для будівництва об'єктів інженерної інфраструктури (протизсувної споруди) згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20832).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос