Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД" на ул. Копыловской, 38, литера "А" в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания нежилого здания -здания вспомогательных служб (административного корпуса)

Киевский городской совет
План, Решение от 02.10.2013 № 69/9657

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2013 року N 69/9657

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД" на вул. Копилівській, 38, літера "А" у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового буднику - будинку допоміжних служб (адміністративного корпусу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД" на вул. Копилівській, 38, літера "А" у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

Опрос