Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориального общества города Киева имущественных прав интеллектуальной собственности на объекты: "Київ. Ви повернетесь знову" и "Київ - місто, де все починається"

Киевский городской совет
Решение от 02.10.2013 № 44/9632

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2013 року N 44/9632

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва майнових прав інтелектуальної власності на об'єкти: "Київ. Ви повернетесь знову" та "Київ - місто, де все починається"

Відповідно до статей 420 - 422, 424, 427, 433, 440 Цивільного кодексу України, статті 15 Закону України "Про авторське право і суміжні права", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 вересня 2011 року N 1731 "Про проведення конкурсу "Логотип та стиль міста Києва", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21 лютого 2013 року N 220 "Про нагородження переможців конкурсу "Логотип та стиль міста Києва" Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва майнові права інтелектуальної власності на об'єкти: "Київ. Ви повернетесь знову", що належить Федорову Андрію Володимировичу (N 153855 Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг), та "Київ - місто, де все починається", що належить товариству з обмеженою відповідальністю "Супер Герої" (N 157064 Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг).

2. Уповноважити директора комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Столиця" Кузнецову О. А. на підпис договорів про передачу майнових прав інтелектуальної власності на об'єкти: "Київ. Ви повернетесь знову" та "Київ - місто, де все починається".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос