Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка частному предприятию "СВ" на ул. Оноре де Бальзака, 3 в Деснянском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания шиномонтажа

Киевский городской совет
План, Решение от 22.05.2013 № 408/9465

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 року N 408/9465

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "СВ" на вул. Оноре де Бальзака, 3 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі шиномонтажу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "СВ" на вул. Оноре де Бальзака, 3 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "СВ" на вул. Оноре де Бальзака, 3 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівлі шиномонтажу згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19953, заява ДЦ N 01018-32202-014 від 05.06.2012).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос