Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "КИР-Х" на ул. Плещеева, 10 (лит "Д") в Голосеевском районе г. Киева для эксплуатации административно-офисного здания (центра семейного досуга)

Киевский городской совет
План, Решение от 22.05.2013 № 405/9462

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 року N 405/9462

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КИР-Х" на вул. Плещеєва, 10 (літ "Д") у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації адміністративно-офісної будівлі (центру сімейного дозвілля)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КИР-Х" на вул. Плещеєва, 10 (літ "Д") у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КИР-Х" на вул. Плещеєва, 10 (літ "Д") у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,29 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в довгострокову оренду на 10 років для експлуатації адміністративно-офісної будівлі (центру сімейного дозвілля) згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20463).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос