Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Ленина, 47 - 59 в Дарницком районе г. Киева для строительства жилых домов с объектами социально-бытового назначения

Киевский городской совет
План, Решение от 22.05.2013 № 402/9459

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 року N 402/9459

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Леніна, 47 - 59 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Леніна, 47 - 59 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Леніна, 47 - 59 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,96 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в короткострокову оренду на 2 роки для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20819).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос