Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) "Київське інвестиційне агентство" на ул. Михаила Котельникова, 82-б в Святошинском районе г. Киева для строительства, эксплуатации и обслуживания многоэтажного жилого дома для пострадавших от деятельности группы инвестиционно-строительных компаний "Еліта-Центр"

Киевский городской совет
План, Решение от 22.05.2013 № 401/9458

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 року N 401/9458

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Михайла Котельникова, 82-б у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Михайла Котельникова, 82-б у Святошинському районі м. Києва з доданими документами, керуючись статтями 9, 93, 123, 141 Земельного кодексу України, статтями 31, 33 Закону України "Про оренду землі", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Михайла Котельникова, 82-б у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,19 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр" згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20802).

Опрос