Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах ведения реестров адресов, улиц и других названых объектов в городе Киеве

Киевский городской совет
Положение, Решение от 22.05.2013 № 337/9394
действует с 09.07.2013

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 травня 2013 року N 337/9394

Про деякі питання ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві

Додатково див.
рішення Окружного адміністративного суду міста Києва
від 14 червня 2019 року

Відповідно до статей 22, 23 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 "Про містобудівний кадастр", рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року N 588/7925 "Про Службу містобудівного кадастру", рішення Київської міської ради від 20 вересня 2012 року N 70/8354 "Про затвердження Міської цільової програми створення та впровадження Містобудівного кадастру міста Києва на 2013 - 2015 роки", для забезпечення функціонування Містобудівного кадастру міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про реєстр адрес у місті Києві згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Затвердити Положення про реєстр вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

3.1. У рамках Міської цільової програми створення та впровадження Містобудівного кадастру міста Києва на 2013 - 2015 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20 вересня 2012 року N 70/8354, створення та ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві відповідно до положень про них, зазначених у пунктах 1 та 2 цього рішення.

3.2. Розробку офіційного довідника "Вулиці міста Києва" та подання його в установленому порядку на затвердження до Київської міської ради.

3.3. Спільно з Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), реєстраційною службою Головного управління юстиції у м. Києві, Головним управлінням Держземагентства у м. Києві, комунальним підприємством Київським міським бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна розробку та затвердження відповідних порядків обміну та використання інформації між Службою Містобудівного кадастру та вказаними суб'єктами.

4. Для забезпечення створення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальному підприємству Київському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна до 01 серпня 2013 року провести інвентаризацію матеріалів і надати Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) наявні адресні бази та реєстри адрес.

5. Службам, підприємствам, установам та організаціям міста, до компетенції яких належать питання оформлення технічної та правовстановлюючої документації для юридичних і фізичних осіб на об'єкти нерухомості, в тому числі особам, які проводять нотаріальну діяльність, під час заповнення адресних даних у документах зазначати адреси, присвоєні та/чи зареєстровані відповідно до положень, зазначених у пунктах 1 і 2 цього рішення. Визначення та внесення адрес об'єктів нерухомості виконувати на підставі даних реєстру адрес у місті Києві.

6. Взяти до відома, що фінансування робіт, пов'язаних з виконанням цього рішення, буде здійснюватися відповідно до показників Міської цільової програми створення та впровадження Містобудівного кадастру міста Києва на 2013 - 2015 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20 вересня 2012 року N 70/8354, та Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 08 лютого 2013 N 2/9059.

7. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 

Опрос