Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проектов землеустройства относительно отвода земельных участков публичному акционерному обществу "КИЇВЕНЕРГО" в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
План, Перечень, Решение от 18.04.2013 № 239/9296

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2013 року N 239/9296

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення земельних ділянок у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Святошинському районі м. Києва у короткострокову оренду на 5 років згідно з планами-схемами (додатки до рішення) (К-20478).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Опрос