Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) "Київське інвестиційне агентство" на ул. Командарма Уборевича, 5 в Святошинском районе г. Киева для строительства жилого дома с объектами социально-культурного назначения и подземным паркингом (для пострадавших от деятельности "Еліта центр")

Киевский городской совет
План, Решение от 18.04.2013 № 230/9287

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2013 року N 230/9287

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Командарма Уборевича, 5 у Святошинському районі м. Києва для будівництва житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (для потерпілих від діяльності "Еліта центр")

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вул. Командарма Уборевича, 5 у Святошинському районі м. Києва, в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр", та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

Опрос