Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданину Палажченко Петру Ивановичу на ул. Карл Маркса, 34-а в Дарницком районе г. Киева для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений

Киевский городской совет
План, Решение от 18.04.2013 № 223/9280

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2013 року N 223/9280

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Палажченку Петру Івановичу на вул. Карла Маркса, 34-а у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Палажченку Петру Івановичу на вул. Карла Маркса, 34-а у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Палажченку Петру Івановичу на вул. Карла Маркса, 34-а у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19535).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Опрос