Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка управлению образования Подольской районной в городе Киеве государственной администрации в переул. Апрельском, 5 в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений детского учебного заведения N 751

Киевский городской совет
План, Решение от 18.04.2013 № 222/9279

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2013 року N 222/9279

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у пров. Квітневому, 5 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дитячого навчального закладу N 751

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у пров. Квітневому, 5 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у пров. Квітневому, 5 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,00 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дитячого навчального закладу N 751 згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-18431).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Опрос