Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева основных средств и передаче их в сферу управления Голосеевской районной в городе Киеве государственной администрации

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 18.04.2013 № 186/9243

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2013 року N 186/9243

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва основних засобів та передачу їх до сфери управління Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 136 Господарського кодексу України та враховуючи звернення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 22 жовтня 2012 року N 02/2793 та лист Проекту "Реформа міського теплозабезпечення" від 26 листопада 2012 року N MHR-5/452, Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти безоплатно від компанії "Інтернешнл Рісорсіс Груп" до комунальної власності територіальної громади міста Києва основні засоби та передати їх до сфери управління Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з переліком, що додається.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити в установленому порядку приймання-передачу основних засобів, зазначених у пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

Опрос