Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева завершенного строительством объекта коммунального назначения

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 18.04.2013 № 161/9218

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2013 року N 161/9218

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінченого будівництвом об'єкта комунального призначення

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частин другої, п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення Головного управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21 грудня 2012 року N 068-2766/2.2, у зв'язку з прийняттям в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта - "Будівництво каналізаційного колектора по вул. Протасів Яр від вул. Солом'янської до вул. Грінченка у Солом'янському районі м. Києва" (декларація про готовність об'єкта до експлуатації N КВ14312232705 від 29 листопада 2012 року) Київська міська рада вирішила:

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінчений будівництвом об'єкт комунального призначення згідно з переліком, зазначеним у додатку до цього рішення.

2. Доручити Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з Департаментом будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" закінчений будівництвом об'єкт комунального призначення згідно з додатком до цього рішення на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між ВАТ "АК "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

Опрос