Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О демонтаже и списании основных средств, относящихся к коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 28.02.2013 № 47/9104

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
XI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 28 лютого 2013 року N 47/9104

Про демонтаж та списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до частини третьої статті 78 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпункту 16.1.12 розділу 16 Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, рішення Київської міської ради від 19 липня 2005 року N 816/3391 "Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва", враховуючи клопотання підприємств, установ та організацій та згоду експлуатуючих організацій, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд", комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ", приватному акціонерному товариству "Київстар", дочірньому підприємству "Екстрім Плюс", товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія Магістр", товариству з обмеженою відповідальністю "Комфорт маркет люкс" та Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова демонтувати інженерні мережі, зазначені у додатку до цього рішення, після будівництва нових інженерних мереж, введення їх в експлуатацію та безоплатної передачі цих об'єктів до комунальної власності територіальної громади міста Києва у встановленому порядку.

2. ПАТ "АК "Київводоканал", ПАТ "Київенерго" та ПАТ "Київгаз":

2.1. Забезпечити збереження інженерних мереж, які підлягають демонтажу, та не допустити їх ліквідації до виконання публічним акціонерним товариством "Холдингова компанія "Київміськбуд", комунальним підприємством "Житлоінвестбуд-УКБ", приватним акціонерним товариством "Київстар", дочірнім підприємством "Екстрім Плюс", товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія Магістр", товариством з обмеженою відповідальністю "Комфорт маркет люкс" та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова умов, зазначених у пункті 1 цього рішення.

2.2. Списати у встановленому порядку (шляхом ліквідації) основні засоби, зазначені у додатку до цього рішення, після виконання пункту 1 цього рішення.

Опрос