Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Левченко Елене Анатольевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Нижний Вал, 32-а в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.12.2012 № 751/9035

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 751/9035

Про передачу громадянці Левченко Олені Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нижній Вал, 32-а у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Левченко Олені Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нижній Вал, 32-а у Дарницькому районі м. Києва (справа N А-8292).

2. Передати громадянці Левченко Олені Анатоліївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нижній Вал, 32-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Левченко Олені Анатоліївні:

Опрос