Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Тетянчук Вере Васильевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений в переул. Московском, 3-г в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.12.2012 № 743/9027

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 743/9027

Про передачу громадянці Тетянчук Вірі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 3-г у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Тетянчук Вірі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 3-г у Солом'янському районі м. Києва (справа N А-6248).

2. Передати громадянці Тетянчук Вірі Василівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 3-г у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Тетянчук Вірі Василівні:

Опрос