Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Поляковой Алле Дмитриевне земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Весенней, 36-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.12.2012 № 742/9026

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 742/9026

Про передачу громадянці Поляковій Аллі Дмитрівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Весняній, 36-б у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Поляковій Аллі Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Весняній, 36-б у Голосіївському районі м. Києва (справа N А-5412).

2. Передати громадянці Поляковій Аллі Дмитрівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Весняній, 36-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, зареєстрованих за землекористувачами відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 19.06.56 N 925 "Про висновки обміру земель в забудованих кварталах Кагановичського, Залізничного, Жовтневого, Подільського, Печерського, Молотовського, Сталінського районів".

Опрос