Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении амбулатории врачей общей практики в поселке Быковня для эксплуатации и обслуживания поликлиники на ул. Кисловодской, 20 в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.12.2012 № 731/9015

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 731/9015

Про надання амбулаторії лікарів загальної практики в селищі Биківня для експлуатації та обслуговування поліклініки на вул. Кисловодській, 20 у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки амбулаторії лікарів загальної практики в селищі Биківня для експлуатації та обслуговування поліклініки на вул. Кисловодській, 20 у Деснянському районі м. Києва (справа N Д-1855).

2. Надати амбулаторії лікарів загальної практики в селищі Биківня, за умови виконання пункту 3 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,0959 га для експлуатації та обслуговування поліклініки на вул. Кисловодській, 20 у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування, у зв'язку з закріпленням за амбулаторією майна на праві оперативного управління.

3. Амбулаторії лікарів загальної практики в селищі Биківня:

Опрос