Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "МАРВІ" на просп. Юрия Гагарина, 19-а в Днепровском районе г. Киева для реконструкции, эксплуатации и обслуживания заведения общественного питания с магазином

Киевский городской совет
План, Решение от 25.12.2012 № 726/9010

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 726/9010

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "МАРВІ" на просп. Юрія Гагаріна, 19-а у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування з магазином

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "МАРВІ" на просп. Юрія Гагаріна, 19-а у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "МАРВІ" на просп. Юрія Гагаріна, 19-а у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га в довгострокову оренду на 10 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування з магазином згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20142).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "МАРВІ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос