Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "САЛЬСАБІЛЬ" на ул. Краковской, 3 в Днепровском районе г. Киева для размещения объектов транспортной инфраструктуры и создания озелененных территорий общего пользования

Киевский городской совет
План, Решение от 25.12.2012 № 724/9008

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 724/9008

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "САЛЬСАБІЛЬ" на вул. Краківській, 3 у Дніпровському районі м. Києва для розміщення об'єктів транспортної інфраструктури та створення озеленених територій загального користування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "САЛЬСАБІЛЬ" на вул. Краківській, 3 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "САЛЬСАБІЛЬ" на вул. Краківській, 3 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в короткострокову оренду на 5 років для розміщення об'єктів транспортної інфраструктури та створення озеленених територій загального користування згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20447).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "САЛЬСАБІЛЬ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос