Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Будівельна компанія "Міськбудінвест" на ул. Промышленной, 4 в Голосеевском районе г. Киева для реконструкции, эксплуатации и обслуживания существующих зданий и сооружений административно-производственного и складского назначения

Киевский городской совет
План, Решение от 25.12.2012 № 719/9003

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 грудня 2012 року N 719/9003

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд адміністративно-виробничого та складського призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" (ідентифікаційний код 31175387) щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 5,27 га в оренду на 5 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд адміністративно-виробничого та складського призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-17592).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос