Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проектов землеустройства относительно отвода земельных участков публичному акционерному обществу "КИЇВЕНЕРГО" в Днепровском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания трансформаторных подстанций и распределительного пункта

Киевский городской совет
План, Перечень, Решение от 29.11.2012 № 524/8808

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2012 року N 524/8808

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій та розподільчого пункту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проектів землеустрою публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" щодо відведення земельних ділянок у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Дніпровському районі м. Києва в довгострокову оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій та розподільчого пункту згідно з додатком (К-20475).

2. Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Опрос