Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О демонтаже и списании основных средств, относящихся к коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 29.11.2012 № 500/8784

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2012 року N 500/8784

Про демонтаж та списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до частини третьої статті 78 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпункту 16.1.12 пункту 16.1 розділу 16 Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями), рішення Київради від 19.07.2005 N 816/3391 "Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва" (із змінами та доповненнями), Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 N 92, враховуючи клопотання підприємств, установ та організацій та згоду експлуатуючих організацій, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити публічному акціонерному товариству "Холдингова компанія "Київміськбуд", товариству з обмеженою відповідальністю "Єврожитлогруп", комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ", Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству "Спецжитлофонд", товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробнича фірма "Реле", товариству з обмеженою відповідальністю "ВІТА ВЕРІТАС", товариству з обмеженою відповідальністю "КИЇВ-АРТ", громадянину Романовському А. Є. та товариству з обмеженою відповідальністю "Каштанове місто" демонтувати інженерні мережі та обладнання, зазначені у додатку до цього рішення, після будівництва нових інженерних мереж, введення їх в експлуатацію та безоплатної передачі цих об'єктів до комунальної власності територіальної громади міста Києва у встановленому порядку.

2. ПАТ "АК "Київводоканал", ПАТ "Київенерго" та ПАТ "Київгаз":

2.1. Забезпечити збереження інженерних мереж, які підлягають демонтажу, та не допустити їх ліквідації до виконання публічним акціонерним товариством "Холдингова компанія "Київміськбуд", товариством з обмеженою відповідальністю "Єврожитлогруп", комунальним підприємством "Житлоінвестбуд-УКБ", Головним управлінням капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальним підприємством "Спецжитлофонд", товариством з обмеженою відповідальністю Науково-виробнича фірма "Реле", товариством з обмеженою відповідальністю "ВІТА ВЕРІТАС", товариством з обмеженою відповідальністю "КИЇВ-АРТ", громадянином Романовським А. Є. та товариством з обмеженою відповідальністю "Каштанове місто" умов, зазначених у пункті 1 цього рішення.

2.2. Списати у встановленому порядку (шляхом ліквідації) основні засоби, зазначені у додатку до цього рішення, після виконання пункту 1 цього рішення.

Опрос