Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Черных Наталье Викторовне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Гвардейской, 5/7-а в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2012 № 433/8717

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 433/8717

Про передачу громадянці Черних Наталії Вікторівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гвардійській, 5/7-а у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Черних Наталії Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гвардійській, 5/7-а у Голосіївському районі м. Києва (справа А-18080).

2. Передати громадянці Черних Наталії Вікторівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гвардійській, 5/7-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Черних Наталії Вікторівні:

Опрос