Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Безпечной Ольге Павловне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Лазурной, 20 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2012 № 432/8716

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 432/8716

Про передачу громадянці Безпечній Ользі Павлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 20 у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення громадянці Безпечній Ользі Павлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 20 у Голосіївському районі м. Києва (справа А-3574).

2. Передати громадянці Безпечній Ользі Павлівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лазурній, 20 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Безпечній Ользі Павлівні:

Опрос