Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проектов землеустройства относительно отвода земельных участков публичному акционерному обществу "КИЇВЕНЕРГО" в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
План, Перечень, Решение от 01.11.2012 № 315/8599

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 315/8599

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення земельних ділянок у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у Солом'янському районі м. Києва у довгострокову оренду на 15 років згідно з планами-схемами (додатки до рішення) (К-19693).

2. Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

Опрос