Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "ПРОІНВЕСТ СЕРВІС" на ул. Владимирской, 57-б в Шевченковском районе г. Киева для реконструкции, эксплуатации и обслуживания административного здания

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 344/8628

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 344/8628

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОІНВЕСТ СЕРВІС" на вул. Володимирській, 57-б у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОІНВЕСТ СЕРВІС" на вул. Володимирській, 57-б у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОІНВЕСТ СЕРВІС" на вул. Володимирській, 57-б у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,14 га в довгострокову оренду на 15 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20473).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ПРОІНВЕСТ СЕРВІС" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос