Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении земельного участка Государственному территориально-отраслевому объединению "Південно-Західна залізниця" для строительства, обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений железнодорожного транспорта в пределах Дарницкого района г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2012 № 397/8681

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 397/8681

Про надання земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" для будівництва, обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту в межах Дарницького району м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" для будівництва, обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту в межах Дарницького району м. Києва (справа Д-6329).

2. Надати Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у постійне користування земельні ділянки загальною площею 55,87 га для будівництва, обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту в межах Дарницького району м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця":

Опрос