Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Министерству иностранных дел Украины в 11-ом микрорайоне жилого массива Осокорки-Северные в Дарницком районе г. Киева для строительства, эксплуатации и обслуживания многоквартирного жилого дома со встроенными, пристроенными помещениями и паркингом

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 347/8631

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 347/8631

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України в 11-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими, прибудованими приміщеннями та паркінгом

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України в 11-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України в 11-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,14 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими, прибудованими приміщеннями та паркінгом згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19984).

2. Міністерству закордонних справ України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос