Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданке Асоян Ануш Григорьевне на ул. Кутузова, 12-б в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания кафе

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 345/8629

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 345/8629

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Асоян Ануш Григорівні на вул. Кутузова, 12-б у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування кафе

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Асоян Ануш Григорівні на вул. Кутузова, 12-б у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Асоян Ануш Григорівні на вул. Кутузова, 12-б у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування кафе згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19751).

2. Громадянці Асоян Ануш Григорівні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос