Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию "Київтранспарксервіс" на ул. Сивашской (рядом с ул. Астраханской) в Днепровском районе г. Киева для обустройства, эксплуатации и обслуживания открытой автостоянки с объектами транспортной инфраструктуры

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 341/8625

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 341/8625

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Сиваській (поруч з вул. Астраханською) у Дніпровському районі м. Києва для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Сиваській (поруч з вул. Астраханською) у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на вул. Сиваській (поруч з вул. Астраханською) у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,40 га в постійне користування для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20212).

2. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос