Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка ЧАСТНОМУ ПРЕДПРИЯТИЮ "ОЛІМП-СЕРВІС" на просп. Академика Палладина, 33 в Святошинском районе г. Киева для строительства, эксплуатации и обслуживания автозаправочного комплекса

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 338/8622

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 338/8622

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ОЛІМП-СЕРВІС" на просп. Академіка Палладіна, 33 у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ОЛІМП-СЕРВІС" на просп. Академіка Палладіна, 33 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ОЛІМП-СЕРВІС" на просп. Академіка Палладіна, 33 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,32 га в довгострокову оренду на 15 років для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20174).

2. ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ОЛІМП-СЕРВІС" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос