Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка частному предприятию "Атіс-С" на ул. Никольско-Слободской, 2-г (между д. 2-б и 2-в) в Днепровском районе г. Киева для завершения строительства, эксплуатации и обслуживания минимаркета

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 336/8620

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 336/8620

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Атіс-С" на вул. Микільсько-Слобідській, 2-г (між буд. 2-б та 2-в) у Дніпровському районі м. Києва для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування мінімаркету

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Атіс-С" на вул. Микільсько-Слобідській, 2-г (між буд. 2-б та 2-в) у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Атіс-С" на вул. Микільсько-Слобідській, 2-г (між буд. 2-б та 2-в) у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,13 га в короткострокову оренду на 5 років для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування мінімаркету згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-18801).

2. Приватному підприємству "Атіс-С" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос