Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на ул. Николая Закревского, 42 в Деснянском районе г. Киева для реконструкции здания банка и строительства, эксплуатации и обслуживания общеобразовательного учебного заведения

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 335/8619

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 335/8619

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на вул. Миколи Закревського, 42 у Деснянському районі м. Києва для реконструкції будівлі банку та будівництва, експлуатації й обслуговування загальноосвітнього навчального закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на вул. Миколи Закревського, 42 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи висновок Головного управління містобудування та архітектури від 05.09.2012 N 11715/0/18-3/19-12, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на вул. Миколи Закревського, 42 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 1,07 га в довгострокову оренду на 20 років для реконструкції будівлі банку та будівництва, експлуатації й обслуговування загальноосвітнього навчального закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20171).

2. Публічному акціонерному товариству "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос