Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Главному управлению Министерства внутренних дел Украины в городе Киеве на перекрестке улиц Закревского, Сабурова и Электротехнической в Деснянском районе г. Киева для строительства, эксплуатации и обслуживания Деснянского районного управления ГУ МВД Украины в городе Киеве

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 333/8617

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 333/8617

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на перехресті вулиць Закревського, Сабурова та Електротехнічної у Деснянському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування Деснянського районного управління ГУ МВС України в місті Києві

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на перехресті вулиць Закревського, Сабурова та Електротехнічної у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи висновок Головного управління містобудування та архітектури від 19.09.2012 N 12398/0/18-3/19-12, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві на перехресті вулиць Закревського, Сабурова та Електротехнічної у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,63 га в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування Деснянського районного управління ГУ МВС України в місті Києві згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20226), за умови згоди землекористувача та вирішення майново-правових питань.

2. Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос