Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданке Филипповой Любови Павловне на ул. Демеевской, 12 в Голосеевском районе г. Киева для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 332/8616

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 332/8616

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Філіпповій Любові Павлівні на вул. Деміївській, 12 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Філіпповій Любові Павлівні на вул. Деміївській, 12 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Філіпповій Любові Павлівні на вул. Деміївській, 12 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,03 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19321).

2. Громадянці Філіпповій Любові Павлівні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос