Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданке Рыбиной Елене Петровне на ул. Шевченко, 152 в Соломенском районе г. Киева для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 331/8615

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 331/8615

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рибіній Єлені Петрівні на вул. Шевченка, 152 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянці Рибіній Єлені Петрівні щодо відведення земельної ділянки на вул. Шевченка, 152 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рибіній Єлені Петрівні на вул. Шевченка, 152 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19193).

2. Громадянці Рибіній Єлені Петрівні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос