Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гаражно-строительному кооперативу "Ядерщик" на ул. Лысогорской, 8 в Голосеевском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания гаражей

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 327/8611

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 327/8611

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу "Ядерщик" на вул. Лисогірській, 8 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гаражно-будівельному кооперативу "Ядерщик" (ідентифікаційний код 23166128) щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисогірській, 8 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи (додано довідку про балансову належність гаражів), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу "Ядерщик" на вул. Лисогірській, 8 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 1,24 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування гаражів згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-18665).

2. Гаражно-будівельному кооперативу "Ядерщик" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос