Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка объединению совладельцев многоквартирного дома "ЗАМОК" на ул. Ярославов Вал,1 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания жилого дома со встроенными помещениями

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 324/8608

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 324/8608

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ЗАМОК" на вул. Ярославів Вал, 1 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ЗАМОК" на вул. Ярославів Вал, 1 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 42 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ЗАМОК" на вул. Ярославів Вал, 1 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га у власність для експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-20065).

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ЗАМОК" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос