Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка дошкольному учебному заведению N 65 на ул. Восьмого марта, 11 в Оболонском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений учебного заведения

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 323/8607

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 323/8607

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 65 на вул. Восьмого березня, 11 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу N 65 (ідентифікаційний код 22877070) щодо відведення земельної ділянки на вул. Восьмого березня, 11 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 65 на вул. Восьмого березня, 11 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,72 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19819).

2. Дошкільному навчальному закладу N 65 у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос