Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "КИЇВЕНЕРГО" на пересечении ул. Вишняковской и ул. Ревуцкого в Дарницком районе г. Киева для строительства, эксплуатации и обслуживания насосной станции

Киевский городской совет
План, Решение от 01.11.2012 № 317/8601

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 317/8601

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на перетині вул. Вишняківської та вул. Ревуцького у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування насосної станції

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на перетині вул. Вишняківської та вул. Ревуцького у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на перетині вул. Вишняківської та вул. Ревуцького у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,23 га в короткострокову оренду на 5 років для будівництва, експлуатації та обслуговування насосної станції згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-19868).

2. Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос