Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переименовании Специализированного заведения для проживания граждан преклонного возраста и инвалидов в Специализированный дом для ветеранов войны и труда, граждан преклонного возраста и инвалидов на ул. И. Ижакевича, 3

Киевский городской совет
Положение, Решение от 01.11.2012 № 233/8517
редакция действует с 23.10.2013

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2012 року N 233/8517

Про перейменування Спеціалізованого закладу для проживання громадян похилого віку та інвалідів у Спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. І. Їжакевича, 3

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Київської міської ради
від 23 жовтня 2013 року N 234/9722

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житловий фонд соціального призначення", постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 N 76 "Про затвердження Порядку утворення спеціалізованого будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів і надання житлових приміщень у такому будинку та Типового положення про спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів" та з метою забезпечення конституційного права осіб, які потребують соціального захисту, на отримання соціального житла Київська міська рада вирішила:

1. Перейменувати Спеціалізований заклад для проживання громадян похилого віку та інвалідів у Спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. І. Їжакевича, 3.

2. Затвердити Положення про Спеціалізований будинок для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. І. Їжакевича, 3, що додається.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань гуманітарної політики.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

Опрос