Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданину Гудзю Юрию Геннадиевичу на ул. Краковской, 7 (бокс 27-б) в Днепровском районе г. Киева для реконструкции гаража под офисное здание

Киевский городской совет
План, Решение от 20.09.2012 № 95/8379

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року N 95/8379

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гудзю Юрію Геннадійовичу на вул. Краківській, 7 (бокс 27-б) у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції гаража під офісну будівлю

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Гудзю Юрію Геннадійовичу (ідентифікаційний код 2148807293) щодо відведення земельної ділянки на вул. Краківській, 7 (бокс 27-б) у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гудзю Юрію Геннадійовичу на вул. Краківській, 7 (бокс 27-б) у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,06 га в оренду на 3 роки для реконструкції гаража під офісну будівлю згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянину Гудзю Юрію Геннадійовичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос